Війна докорінно змінила життя мільйонів, торкнулася усіх дорослих та кожного маленького українця та українки. Вона ввімкнула точку відліку, після якої ми й досі відраховуємо дні лютого… Наші діти, яких війна змусила покинути рідні домівки, живуть тепер в інших країнах, містах, штатах, регіонах... Привітні, сповнені любов’ю, розумінням, співчуттям та турботою дивовижні люди цих країн гостинно зустріли наших учнів, дали їм прихисток та можливість розвиватися, займатися улюбленими справами. Діти з жагою навчаються, приймають участь у різних спортивних та творчіх заходах, а місцеві жителі із задоволенням дивляться на виступи юних українців. Але учні дуже чекають на повернення в свої рідні домівки, до своїх рідних, які залишилися в Україні і боронять її кожен на своєму фронті. Ми маємо бути сильними щодня, кожну хвилину, кожен на своєму місці, щоб наближати Україну до Перемоги! Ми дуже вдячні всім країнам та дивовижним людям, які подарували нашим дітям тимчасовий захист!

Які ж вони, ці країни, де перебувають наші діти? Що вразило там дітей? Що підтримує та надає сил та віри? Які там дорослі та діти? Які школи? Що корисного отримали та дізналися наші ліцеїсти? Які мрії у наших дітей? Відповіді на ці запитання у наступних випусках.

Німеччина

Польща