2018/2019 навчальний рік
8 листопада на базі ХЗОШ №132 відбулась звітно-виборча конференція Асоціації дитячо-юнацьких організацій Шевченківського району "Лідер XXI"
21 вересня у ХЛ № 89 відбулися загальні збори учнівського колективу за темою «Учнівське самоврядування – механізм твого розвитку», в яких взяли участь Анна Гукова, молодіжний координатор ХМОУС, та Черкасова Кристина – керівник «Платформи шкільного розвитку», член громадянської організації «ЛІНК», депутат Молодіжної ради при Харківському міському голові.
/Files/images/42199209_760814040930470_176965537497088000_n.jpg

/Files/images/42354065_760814437597097_7731713930560536576_n.jpg

2017/2018 навчальний рік
21 листопада в ліцеї відзначили державне свято України - День Гідності та Свободи. У початковій школі діти намалювали багато яскравих малюнків, які будуть передані до військового шпиталю. У класах були проведені тематичні бесіди та класні години.
7 та 8 вересня у 9-11х класах було проведено заплановані заходи - виховні години: «Вплив реформації на Україну», круглий стіл: «Мартін Лютер, Жан Кальвін, Ульріх Цвінглі. Реформація: передумови, початок та підсумки», щодо відзначення в Україні 500-річчя Реформації.
2016/2017 навчальний рік
26 квітня було проведено виховні заходи до 31-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС.
До свята Масляної кожен клас ліцею підготував солодкі подарунки для воїнів, які проходять лікування у Воєнно-медичному Клінічному Центрі Північного Регіону.
24 лютого у Харківському ліцеї № 89 традиційно відбулося грандіозне свято Масляної. Учні, батьки, вчителі, гості брали участь у ярмарку, конкурсах та іграх. Всі отримали величезне задоволення від святкування! Було весело, смачно, смішно, грала музика, співали народні пісні, водили хороводи. Всі пригощались млинцями та випічкою, бажали один одному миру, злагоди, добра, найшвидшого приходу весни. Завершилось свято веселим спаленням опудала Масляної, яке символізувало зиму. Кожен клас ліцею мав змогу продемонструвати своє творче бачення – і столи оформлювались дуже креативно.
21 лютого у ХЛ № 89 відзначали Міжнародний день рідної мови, головною метою якого є привернення уваги світової громадськості до збереження і розвитку лінгвістичного розмаїття, а також зміцнення ролі рідної мови як важливого чинника культурної самобутності. Було організовано проведення «диктанту єдності» українською мовою та мовами національних меншин у старших класах. Для учнів початкових класів було задіяно різні форми роботи: інформаційні хвилинки та різного виду вікторини. Всі діти із задоволенням взяли участь у цих заходах.
14 лютого у ліцеї відбулося святкування щорічного Дня Святого Валентина.
05.02.2017 року команда ХЛ№ 89 посіла II місце у районному етапі "Шкільної гандбольної ліги".
З 30 січня по 3 лютого у всіх класах ліцею відбудуться виховні години до Дня пам'яті Героїв Крут.
До Дня Соборності України у всіх класах ліцею були проведені виховні години за темами: "Незалежність поєднала наші серця", "Соборність- це незалежність".
13 січня щедрувальники ліцею привітали всіх зі святом Святої Меланії!
У кожному класі ліцею відбулися новорічні святкування!
19 грудня відбувся «Солодкий ярмарок» до Дня Святого Миколая, в якому взяли участь учні, вчителі, батьки, дідусі, бабусі учнів ліцею. Гарним настроєм, позитивними емоціями всі ми відмітили початок новорічних свят!
16 грудня у ліцеї відкрилась традиційна новорічна виставка, яка одразу ж наповнила всіх новорічним настроєм. У цьому році до оленів, виготовленим у минулому році, додались чарівні новорічні санчата, зроблені батьками, учнями та вчителями.
9 грудня пройшов ІІ відбірковий тур конкурсу "Ліцей має таланти", і знов глядачі були вражені талантами акробатів, гімнастів, музикантів, вокалістів, танцюристів, виконавців бітбоксу, хористів, акторів "театру тіней", декламаторів, тенісистів!
11 листопада у рамках святкування Міжнародного Дня науки за мир і розвиток учні Харківського ліцею № 89 відвідали Музей анатомії ХНМУ.
11 жовтня на базі ХЗОШ №159 пройшов етап районної першості чемпіонату з гри "Що? Де? Коли?", в якому приймали участь учні 10-А класу (старша вікова категорія). Вони посіли IV місце.
13 жовтня з нагоди Дня захисника України у ХЛ№ 89 відбулися уроки мужності, під час яких учні, вчителі та батьки спілкувались із захисниками України, розмірковували над значенням понять "батьківщина", "герой", "захисник", "мир", визначали свою роль у майбутньому України.
12 жовтня учні 8-А класу були учасниками квесту "Ігра на місцевості", присвяченого Дню захисника України, Дню козацтва.
Збірна команда ХЛ №89 посіла VI місце на міських змаганнях з легкої атлетики.
Збірна команда 5-6-х класів ХЛ №89 посіла IV місце в районному етапі змагань з футболу "Шкіряний м'яч" (2005 р.н.).
Збірна команда 5-6-х класів ХЛ №89 посіла IV місце в районному етапі змагань з футболу "Шкіряний м'яч" (2004 р.н.)
Медіа-група«Скрепка» спільно зі школою № 147 провели семінар по журналістиці для шкільних ЗМІ. На курсах були присутні представники САМу-89, які відповідають за шкільну газету. Для дітей та їх кураторів були проведені майстер-класи по верстціі редагуванню газети, а також зйомці й обробці відео. Закінчився захід поданням та обговоренням своїх робіт. Дітям та їх кураторам дуже сподобалися курси. Вони дізналися багато корисного,що обов'язково стане в нагоді їм в подальшій роботі зі шкільною газетою.
31 жовтня з нагоди свята "Хєллоуін" в холі ліцея відбулася виставка святкових гарбузів. Діти та їх батьки зробили дуже багато різноманітних образів з привітаннями до цього свята. Крім виставки, самовцями були проведені веселі ігри з 5-9-ми класами - гра "Навпаки" та "Прийом гостей". Діти відгадували відомих персонажів із страшних казок та змагалися у спритності.
Після свята Хелоуїн 1 листопада було проведено акцію «Допоможи зоопарку»: самовці доставили до Харківського зоопарку 516 кг овочів. Приємно, що виставка з нагоди свята Хелоуїн мала таке продовження!
У Харкові відбувся міський конкурс відеороликів "Лист до бійця АТО". Школярі поставилися до процессу створення відео креативно та з гумором. Ідея сценарію народилась у класного керівника, учні ж доповнили її. Зйомки, запис аудіо, монтаж відбувались протягом тижня.
З 3 по 4 жовтня учні організації "САМ-89" брали участь у проведенні класних годин до відзначення 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського та 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру.
4 жовтня з нагоди всесвітнього Дня людини похилого віку учні "САМ-89" організували свято "День мудрості".
На шкільних перервах учні САМу організовують майстер-класи з брейк-дансу для всіх бажаючих учнів.
30 вересня за участю організації "САМ-89" пройшов концерт до Дня вчителя!
12 вересня в нашому ліцеї відбулася щорічна тусовка, присвячена початку нового навчального року, - "School Party", в якій взяли участь всі учні та вчителі ліцею. Під час тусовки для учнів початкової школи проводились різноманітні конкурси, для учнів середньої школи проводилась гра за програмою Team building,для учнів старшої школи проводились змагання з бамперболу. Закінчилась тусовка загальношкільним флешмобом та нагородженням переможців.
Кiлькiсть переглядiв: 96