/Files/images/Колаж.jpg

Робота Євроклубу спрямована на розвиток соціокультурного кругозору учнів, ознайомлення з традиціями, культурою країн Європи та світу.
З цією метою було проведено 5 засідань Євро клубу, свята «Thanksgiving Day», «St. Patrick’s Day», вікторина «Christmas Traditions», підготовлено презентації з теми «Учнівське самоврядування у країнах Європи», «Дозвілля молоді», «Волонтерська діяльність молоді в країнах світу».
Проект А Textile Project з школами з Польщі та Туреччини
"Спілкуємось зі світом іноземними мовами"
Щорічно у рамках тижня англійської мови Євроклубом "Юні європейці" проводиться захід "День Подяки" для учнів 5-го класу. Діти дізнаються багато цікавого про походження цього свята та традиції його святкування.

/Files/images/litseyskie_sobyitiya/IMG_0570.jpg/Files/images/litseyskie_sobyitiya/IMG_0572.jpg