• Ви знаходитесь тут:

• Дистанційна освіта
Наказ МОН України від 08.09.2020 №1115 "Деякі питання організації дистанційного навчання" (зареєстовано в Міністерстві Юстиції України №941/35224 від 28 вересня 2020 року)
Всеукраїнська школа онлайн

Положення про дистанційне навчання в Харківському ліцеї № 89 Харківської міської ради Харківської області (оновлене)

Дистанційне навчання - новий засіб реалізації процесу навчання, в основу якого покладено використання сучасних інформаційних та телекомунікаційних технологій, що дозволяють навчатись на відстані без безпосереднього, особистого контакту між викладачем і учнем.

Сутність дистанційного навчання

Наслідком процесу інформатизації суспільства та освіти є поява дистанційного навчання як найбільш перспективної, гуманістичної, інтегральної форми освіти, орієнтованої на індивідуалізацію навчання.

Передумовами розвитку дистанційного навчання є:

- бурхливий розвиток інформаційних технологій;
- неперервне зниження вартості послуг на підключення та використання глобальної мережі Інтернет, її ресурсів і сервісів;
- суттєве поглиблення процесів упровадження інформаційних технологій в освітню практику;
- значне поширення засобів комп’ютерної техніки серед населення.

Інформація про можливість отримання дистанційної підготовки учнів та вчителів з різних дисциплін.

Система дистанційного навчання "Доступна освіта"

Інтернет-Університет Інформаційних Технологій

Увага! Перелік безкоштовних дистанційних курсів Інтернет університету інформаційних технологій, які допоможуть педагогічним працівникам Харківського ліцею № 89 отримати нові знання та підвищити кваліфікацію з питань ІКТ:

Intel "Обучение для будущего"

Microsoft Word 2007 для начинающих (авторы: С.В. Бондаренко, М.Ю. Бондаренко)

Також додаткову інформацію ви отримуєте на сайті Комунального вищого навчального закладу «ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ» та сайті Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради.