Моя багатонаціональна родина

/Files/images/мбр3.JPG

/Files/images/культ.jpg
Мета проєкту:
формування в учнів ліцею інтересу до вивчення іноземних мов та культури інших народів шляхом участі кожного у пошуковій роботі для виставки-презентації.
Завдання проєкту:
  • ознайомлення учнів ліцею з культурними особливостями народів світу;
  • виховання толерантного відношення до людей різних національностей та віросповідань;
  • підняття інтересу до вивчення іноземних мов.
Зміст проєкту:
шляхом жеребкування класи визначилися з назвами країн, що були презентовані на виставці-презентації під назвою «Моя багатонаціональна родина». Всі класи середньої та старшої школи підійшли до поставленого завдання з неабияким креативом та натхненням. Виставка перетворила коридор ліцею у справжній ярмарок знань та національного колориту. Тут учні знайомилися з національними традиціями, звичаями, одягом, кухнею, музичними, літературними та архітектурними шедеврами країн світу.
Цей проєкт дає можливість усім учням дізнатись багато нової та корисної інформації.

/Files/images/мбр1.JPG/Files/images/мбр2JPG.JPG

/Files/images/культ3.jpg