Проєкт - Велике тепло для молодших друзів

/Files/images/ВТn.jpg

Мета проекту - допомога безхатнім тваринам знайти свій дім, розвинення у дітей почуття чуйності та відповідальності за молодших друзів.
7 листопада 2016 року в Харківському ліцеї №89 учнями всіх класів були зібрані теплі речі для собак з Міського Центру утримання бездомних тварин. За допомогою батьків діти доставили в притулок ці речі. Працівники Центру провели для дітей екскурсію по території, показали, як живуть собаки, кішки і інші жителі притулку. Якщо кішки живуть всередині приміщення в теплі, то собачі вольєри знаходяться на вулиці і будки зовсім холодні. А коли настануть холоди, тварини можуть загинути. Тому дітьми, батьками і вчителями вирішено періодично збирати партії теплих, не потрібних речей і передавати їх до притулку для утеплення собачих будок. Собак дуже багато і вони потребують нашої допомоги. Співробітники центру були дуже вдячні за надану допомогу.
Другу партію допомоги зібрали та відвезли 10 листопада 2016 року.

/Files/images/ВТ!jpg.jpg