Існує думка, що розвиток мислення та інтелекту відбувається тільки в дитячому та юнацькому віці. Але це не так. Насправді інтелект розвивається протягом усього життя людини. Інше помилкова думка, активно підтримуване багатьма ранніми психологами, що інтелект залежить від генетичного матеріалу індивідуума. Ось скільки заклали розуму мама з татом, стільки й буде до кінця життя./Files/images/edu-news-image-12749.jpg
Але, на щастя, інтелект можна і потрібно розвивати і для цього існує багато методів. Один з найбільш простих і доступних способів розвитку інтелекту – це читання спеціалізованої літератури.

Список книг для розвитку інтелекту

  1. «Самоаналіз» Рона Хаббарда – ця фотокнига сприяє розвитку всіх розумових процесів, покращує пам'ять і швидкість реакції. Займатися по книзі можна без сторонньої допомоги. У ній даються спеціальні вправи для розвитку інтелекту, таблиці на розпізнавання своїх емоційних тонів і багато іншої корисної інформації, що дозволяє пізнати самого себе.
  2. «Логічні ігри, тести, вправи» Том Вьюжек. Всі ми стикалися з провалами в пам'яті, коли не можеш згадати навіть власного номера телефону або імені своєї першої вчительки. Саме для попередження таких випадків і була розроблена система вправ і тестів, які допоможуть визначити слабкі місця ваших емоційних і інтелектуальних здібностей і розвинути їх до потрібного рівня. У книзі багато корисних вправ на розвиток пам'яті та інтелекту, концентрацію уваги та удосконалення процесу уяви. Крім того, займаючись по книзі можна розширити свій творчий потенціал. За допомогою книги ви зможете по-новому поглянути на можливості свого розуму. «Накачування мізків» Білл Лукас. Швидко розвиваються технології сучасного світу вимагають прискорення нашого мислення. Нам щодня доводиться навчатися чомусь новому і з кожним роком це дається все складніше і складніше. Відомий американський консультант і психолог Білл Лукас розробив систему прискореного навчання і способи розвитку інтелекту. Вивчаючи книгу можна пізнати можливості свого мозку і механізми його роботи. Крім цього книга впливає на мотивацію і емоційний настрій навчання.
  3. «Техніка розвитку інтелекту» Гаррі Адлера. Адлер найвідоміший практик, психолог, фахівець з НЛП, на його лекції збирається багато людей, що прагнуть пізнати себе і оточуючих. Він став автором великої кількості наукових робіт і бестселерів з психології. Техніка розвитку інтелекту сприяє розкриттю інтелектуального потенціалу, Захоплюючі завдання для розвитку інтелекту припадуть до смаку будь-якому читачеві. Розумові тренування за спеціальною системою допоможуть розібратися в прагненнях і цілі індивідуума в поєднанні з його розумовими можливостями.
  4. «Аеробіка для розуму» Девід Геймон. Книга включає в себе програмні вправи для підвищення інтелектуального потенціалу. Книга ідеально підходить для самовдосконалення. Автором була розроблена програма вправ і тестів для розвитку та активного використання діяльності обох півкуль мозку. Геймон вивчив вплив темпераменту людини на її здатність до навчання. Вивчивши книгу, читач зможе швидко приймати рішення, запам'ятовувати об'ємну інформацію, застосовувати просторова уява.

Цей список книг можна продовжувати ще довго. Є багато хороших робіт спрямованих на підвищення інтелекту. Методи розвитку інтелекту, описані даними авторами доступні всім. Займаючись за даними методиками, ви зможете розвинути свою пам'ять, емоційну та інтелектуальну сферу і внаслідок цього стати успішною людиною.

Кiлькiсть переглядiв: 167