"Скільки б ти не жив, усе життя слід навчатися"
Сенека

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ КОМП’ЮТЕРОМ

в бібліотеці Харківського ліцею №89./Files/images/Нове зображення1.JPG

Користування комп’ютером в бібліотеці школи безкоштовне.

Доступ до мережі ІНТЕРНЕТ є привілеєм читача бібліотеки, а не його правом. ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ користування комп’ютером зафіксоване бібліотекарем, є достатньою підставою для ПОЗБАВЛЕННЯ користувача даної привілеї.

Доступ до мережі ІНТЕРНЕТ в бібліотеці розглядається виключно як засіб одержання інформації, тобто для навчання та підвищення професійного рівня і не може використовуватись для ігор, електронної пошти.

Право доступу до комп’ютерів, призначених для інформаційного обслуговування, надається читачам, які:

  • володіють навичками роботи на персональному комп’ютері з операційною системою Windows, Linux та самостійної роботи в мережі ІНТЕРНЕТ;
  • ознайомились з даними правилами.

Читачі можуть записати отриману ними інформацію на USB Flash–накопичувачі, сумісні з типовими драйверами або передати її електронною поштою. УВАГА! Перед збереженням інформації носії мають бути перевірені співробітником бібліотеки на наявність вірусів.

Користувач несе відповідальність за використання одержаних з мережі Інтернет матеріалів, що захищені авторськими правами.

ЧИТАЧАМ НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ:

Розпочинати роботу за комп’ютером без дозволу співробітника бібліотеки.

Захаращувати робоче місце за комп’ютером.

Приносити з собою продукти харчування і напої.

Переміщувати процесорний блок комп’ютера.

Вилучати будь-які файли на комп’ютері та встановлювати власне програмне забезпечення.

Самостійно змінювати налаштування комп’ютера та програмного забезпечення. У випадку ВИНИКНЕННЯ ТРУДНОЩІВ з використанням обладнання зверніться ЗА ДОПОМОГОЮ до бібліотекаря.

Використовувати комп’ютер для потреб не пов’язаних з пошуком і отриманням науково-інформаційних ресурсів.

Користуватись IP-телефонією, Інтернет-іграми, надсилати електронну пошту, неправомірно «скачувати» і використовувати ліцензію на програмне забезпечення, порушувати закони копірайту.

Переглядати і розповсюджувати заборонені законом матеріали, сайти, що містять зображення порнографічного змісту або пропагують насилля над особистістю.

Перешкоджати роботі інших користувачів, використовуючи велику кількість ресурсів системи, вимикати або перезавантажувати комп’ютер.

Порушувати ДІЛОВИЙ РИТМ читального залу: голосно розмовляти, користуватись мобільним телефоном, заважати роботі інших користувачів.

За пошкодження програмно-технічних засобів читачі притягаються до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Кiлькiсть переглядiв: 210