• Ви знаходитесь тут:

• Новини

День 7 науково-практичної конференції «Досліджуємо світ разом» для учнів 5-7-х класів – «Математика. Інформатика» (2 частина).

2024-04-16

/Files/images/vroklub/konferets/день 7.jpg

Учні захищали проєкти за темами:

- «Гіпотеза про паліндром»;

- «Геометричні фігури у вишиванках»;

- «Статистика демографічного фактору успішності»;

- «Уявна геометрія»;

- «Тестування закону Бенфорда»;

- «Індекс мобільного інтернету»;

- «Порівняння двох моделей парків атракціонів за допомогою інструментів MS Google Forms та Google Таблиць»;

- «Генератор-калькулятор квадратних рівнянь у середовищі LAZARUS»;

- «Створення гри з використанням циклів у середовищі Scratch 3»;

- «Історія виникнення комп’ютера».

Вітаємо переможців та лауреатів:

дипломи І ступеня – Сальтевська Ольга (7-Б клас); Філатов Олексій (7-Б клас); Бібіков Руслан (7-Б клас);

дипломи ІІ ступеня – Лопай Анна (5-А клас); Філонова Злата (7-Б клас); Яковлєв Дмитро (7-Б клас); Волкобой Кирило (6-А клас); Бродоцька Софія (7-В клас); Бривко Ярослав (7-В клас);

дипломи ІІІ ступеня – Субота Катерина (6-Б клас), Болюк Дмитро (7-В клас); Колесник Дар’я (7-В клас);

дипломи лауреатів – Гульнідєєва Анна (5-А клас); Грінченко Гліб (6-А клас); Філатова Кіра (6-А клас); Бондаренко Амір (6-А клас); Борисов Нікіта (7-В клас)!