З метою поліпшення національно-патріотичного виховання молоді та культурно-виховної роботи з військовослужбовцями, підвищення рівня підготовки молоді до виконання військового обов’язку щодо захисту держави в ліцеї проведені наступні ЗАХОДИ:

2018/2019 н.р.

8 листопада - акція "Від теплої руки дитини - захисникам моєї України"

/Files/images/від теплої руки дитини захиснику моєї країни.jpg

12 жовтня 2018 року з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва пройшов цілий ряд заходів військово-патріотичного спрямування.

/Files/images/день захисника україни.jpg

2017/2018 н.р.

7 та 8 травня у ліцеї було проведено уроки мужності до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня перемоги із запрошенням ветеранів війни та дітей війни.

/Files/images/4.jpg

31 січня в рамках участі у міській акції "Гвардійська родина - тобі, Україно", учні ліцею передали солодкі подарунки дітям Луганщини.

/Files/images/2.jpg

22 січня 2018 року до Дня Соборності України у всіх класах ліцею були проведені виховні години за темами: "Єднання заради Незалежності!", "Шлях до Незалежності".
24 листопада 2017 року відбулося урочисте вручення дитячих малюнків учнів Шевченківського району м. Харкова, які були учасниками проекту "Дитячий малюнок пораненому бійцю". На заході були присутні представник районного військового комісаріату м. Харкова Толкунов Дмитро Валентинович, Народний Герой України, учасник АТО, волонтер, позивний "Док", сержант, стрілець-санітар взводу Калій Олександр Юлійович, голова Асоціації дитячо-юнацьких громадських організацій "Лідер XXI".

/Files/images/дитячий малюнок пораненому бійцю_o.jpg

24 листопада у зв'язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні у 1-11-х класах ХЛ №89 були проведені класні години та тематичні бесіди за темами " Голодомор та його наслідки для українського суспільства", "Правда про ті роки", семінар "Голод на Слобожанщині" та акція "Запали свічку".

/Files/images/голодомор_n.jpg

21 листопада у ліцеї відзначили державне свято - День Гідності та Свободи.

/Files/images/IMG_1443.JPG

9 листопада у ХЛ №89 відбулися заходи з нагоди Дня української писемності та мови: урочиста лінійка, конкурс знавців української мови, мовно- літературні конкурси і, звичайно ж, всі учні та педагоги приєдналися до міжнародного флешмобу з написання радіодиктанту "Нас багатою Ми різні. Але нас об'єднує спільна мета"

/Files/images/день укр писемности_o.jpg

17 жовтня відбулася зустріч учнів ліцею з Шевченком Федором Володимировичем, майором 92-ї моторизованої бригади, який розповів про своє військове життя та відповів на всі запитання дітей щодо служби в АТО.

/Files/images/зустріч з майором АТО.jpg

12-13 жовтня у ХЛ№89 з нагоди Дня Українського козацтва та Дня захисника України відбулися конкурси, вікторини, уроки мужності, на яких учні, вчителі та батьки спілкувались із захисниками України, ветеранами Другої Світової війни, розмірковували над сутністю понять "батьківщина", "герой", "захисник", "мир" та визначили свою роль у майбутньому України.

/Files/images/День защитника7_n.jpg /Files/images/IMG_4240.JPG

7 та 8 вересня 2017 року у 9-11-х класах було проведено запланові заходи - виховні години: "Вплив реформації на Україну", круглий стіл: "Мартін Лютер, Жан Кальвін, Ульріх Цвінглі. Реформація: передмови, початок та підсумки", щодо відзначення в Україні 500-річчя Реформації.

/Files/images/IMG_9470.JPG

18 травня (третій четвер травня) традиційно у ліцеї відбувся День вишиванки.

/Files/images/IMG_6555.JPG

Заходи, які були проведені в Харківському ліцеї №89 до Дня Пам'яті та примирення, Дня Перемоги: виховні години із запрошенням ветеранів та дітей війни (з 03.05.2017-05.05.2017).
Участь у церемонії пам'яті "Есть память, которой не будет забвения, и слава, которой не будет конца", яке відбулося біля пам'ятника "Воїну-визволителю" 5 травня 2017 року (організація фінального флешмобу).
/Files/images/image-0-02-05-25efe2e06af953ccb5fd082b3be8a42f3db95b5affcbf809a4aa960f9290d42a-V.jpg

Виготовлення кожним учнем ліцею голуба миру із позначкою "Мир-це..." та розміщення їх у ліцеї (26.04.2017-05.05.2017).
/Files/images/image-0-02-05-946b47c54fe72be4c3d48fa142827492a0bba54edc41dbb901b1b1032b4f827b-V.jpg

Створення кожним класом тематичних відеороликів до дня Пам'яті та примирення, дня Перемоги.

Брали участь у кіноуроці до дня Пам'яті та примирення, дня Перемоги у кінотеатрі ім. Довженка.
У березні традиційно відбулися виховні заходи, присвячені пам'яті Кобзаря. Метою заходів було поглиблення знань учнів про видатного митця, розкриття величі українського генія, наближення його до серця кожного учня, виховання шани й поваги до Шевченка та його творчості, гордість і патріотизм українського народу.

/Files/images/IMG_4240.JPG /Files/images/IMG_4206.JPG

21 лютого у ХЛ № 89 відзначали Міжнародний День рідної мови, головною метою якого є привернення уваги світової громадськості до збереження і розвитку лінгвістичного розмаїття, а також зміцнення ролі рідної мови як важливого чинника культурної самобутності. Було організовано проведення «диктанту єдності» українською мовою та мовами національних меншин у старших класах. Для учнів початкових класів було задіяно різні форми роботи: інформаційні хвилинки та різного виду вікторини. Всі діти із задоволенням взяли участь у цих заходах.