Реалізацією цього напряму діяльності у ліцеї опікується

центр «Юні європейці»

(міністр Матяш Нікіта, учень 9-А класу)

/Files/images/Матяш 9-А.JPG

Мета і зміст роботи центру:

формування в учнів інтересу до вивчення іноземних мов та культури інших народів/Files/images/Колаж.jpg

Задачі центру:

• проведення заходів, направлених на підвищення якості знань учнів з іноземних мов;
  • знайомство учнів ліцею з культурами та традиціями різних народів;
  • організація зустрічей учнів з носіями мови, що вивчається;
  • виховання у ліцеїстів толерантного відношення до людей різних національностей та віросповідань;
  • організація переглядів кінофільмів, озвучених мовою, що вивчається;
  • допомога викладачам у підготовці та проведенні тижня іноземної мови;
  • звітування про проведену роботу на засіданнях Президіуму.
/Files/images/еврок1.JPG

/Files/images/еврок2.JPG

З метою розширення міжнародного освітянського співробітництва, підтримки ініціативи та співпраці в спільних Європейських проектах учнями ліцею проводиться робота із розширення можливостей учасників навчально-виховного процесу щодо ознайомлення з освітніми системами європейських країн через:

• використання інтернет-ресурсів (Міжнародних порталів, сайтів);
  • Інтернет-спілкування (Французька школа Анни при посольстві Франції, м. Київ);
  • електронне листування зі школами-партнерами, спільні проекти, обмін культурознавчою інформацією з Британським Центром.
/Files/images/еврок.JPG

Розширене засідання-тренінг Євроклубу асоціації дитячих організацій «Лідер ХХІ», проведене у лютому 2016 року на базі ліцею, було присвячене Міжнародному Дню Святого Валентина.

/Files/images/эвр 1.jpg

/Files/images/эвр 2.jpg

/Files/images/эвр 3.jpg

2016/2017 навчальний рік:
5 жовтня відбувся форум учнівської молоді (велика рада старшокласників), в якому взяла участь представниця учнівської організації "САМ-89" Іванченко Катерина. Після урочистого відкриття заходу робота продовжилася в секціях, в яких під час роботи учасники Євроклубів презентували свій досвід роботи, були проведені тренінги, вікторини, що надихнуло учасників заходу на нові проекти.

/Files/images/FVm5YkrTMjM.jpg

/Files/images/G2lnMXD5hTA.jpg

Найяскравішою подією, яку підготував центр «Юні європейці» у 2015/2016 н. р., стала участь учнів ліцею у проекті «Моя багатонаціональна родина».

/Files/images/мбр2JPG.JPG /Files/images/мбр3.JPG

Мета проекту: формування в учнів ліцею інтересу до вивчення іноземних мов та культури інших народів шляхом участі кожного у пошуковій роботі для виставки-презентації.

Зміст проекту: шляхом жеребкування класи визначилися з назвами країн, що були презентовані на виставці-презентації під назвою «Моя багатонаціональна родина». Всі класи середньої та старшої школи підійшли до поставленного завдання з неабияким креативом та натхненням. Виставка перетворила коридор ліцею у справжній ярмарок знань та національного колориту. Тут учні знайомилися з національними традиціями, звичаями, одягом, кухнею, музичними, літературними та архітектурними шедеврами країн світу.

Цей проект дав можливість всім учням дізнатись багато нової та корисної інформації, а також надихнув на створення репортажного відео на тему «Моя багатонаціональна родина», яке можна переглянути, перейшовши за цим посиланням https://www.youtube.com/watch?v=WDYRGbLxdzc&feature=youtu.be

/Files/images/еврок3.JPG