Реалізацією дослідницького напряму діяльності опікуються центри «Академічний» та «Ерудит»

«Академічний» центр

(міністр Ісаєв Ерік, учень 8-А класу)
/Files/images/Исаев 8-А.JPG
Мета і зміст роботи центру:
формування навичок моніторингових досліджень
Задачі центру:
  • проведення рейд-перевірки на тему «Моя оцінка. Яка вона?» (ведення щоденників);
  • моніторинг – стан чергування у ліцеї;
  • аналіз відвідування занять учнями ліцею;
  • моніторинг – шкільна форма;
  • моніторинг участі класів у загальноліцейських заходах;
  • звітування про проведену роботу на засіданнях Президіуму.

/Files/images/IMG_3365.JPG

Центр «Ерудит»

(міністр Комаровська Василіса, учениця 10-А класу)

/Files/images/DSC_2188.JPG

Мета і зміст роботи центру:
формування інтелектуальної особистості
Задачі центру:
  • організація допомогу учням, які мають незадовільні оцінки;
  • участь в обладнанні навчальних кабінетів, в організації виготовлення дидактичного та роздаткового матеріалу, облік і збереження обладнання;
  • проведення заходів, направлених на підвищення якості знань учнів (випуск стінгазет, огляди підручників, випуск блискавок чи бюлетенів, участь учнів у предметних олімпіадах тощо);
  • допомога класному керівнику в проведенні бесід в класі (про режим дня, виконання домашніх завдань, користі читання тощо);
  • звітування про проведену роботу на засіданнях Президіуму.

/Files/images/12113557_984769968247711_5449548233530657655_o.jpg

/Files/images/конф.jpg

/Files/images/голубой-вектор-сферы-3d-7830691.jpg
2016/2017 навчальний рік

11 жовтня на базі ХЗОШ №159 пройшов етап районної першості чемпіонату з гри "Що? Де? Коли?". Брали участь учні 10-А класу (старша вікова категорія).

Представники центрів беруть участь у дослідно-експериментальній роботі за темою «Науково-методичні засади впровадження медіаосвіти в систему навчально-виховної роботи навчальних закладів Харківської області», яка розрахована на 2013 – 2018 р.р.

/Files/images/DSC04971.JPG

Згідно наказу ХОДА Департаменту науки і освіти від 22.11.2013 № 700 «Про проведення дослідно-експериментальної роботи в Харківській області на базі загальноосвітніх навчальних закладів і надання їм статусу експериментальних навчальних закладів регіонального рівня», ліцей увійшов до списку ЗНЗ, які проводять експериментальну роботу регіонального рівня за темою «Науково-методичні засади впровадження медіаосвіти в систему навчально-виховної роботи навчальних закладів Харківської області» на 2013-2018 р.р.
/Files/images/DSC_1593.jpg
Проміжним підсумком роботи ліцею щодо реалізації даного напряму діяльності став Диплом І ступеня лауреата конкурсу у номінації «Інновації у створенні та функціонуванні інформаційно-освітнього середовища навчального закладу» на VІІ міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті».

/Files/images/DSC06302.JPG

Результативність участі учнів Харківського ліцею № 89
в олімпіадах та роботі в МАН
Навчальний рік 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016
Кількість учнів (класи ліцею) 318 357 382 432
Кількість учнів, що займаються творчою роботою 33 38 35 32
Учасники конкурсу-захисту МАН 32 30 32 28
Переможці МАН І 20 20 20 11
ІІ 9 22 18 14
ІІІ 3 2 2 ---
Переможці етапів олімпіад з базових дисциплін Районні, міські 41 38 42 53
Обласні 1 7 5 3
Всеукраїнські --- --- --- ---
Міжнародні ---- ---- --- ---
Турніри Районні 4 8 11 9
Міські 2 1 4 6
Всеукраїнські - - 3 4
/Files/images/OmItx7pVGus.JPG

/Files/images/ныч.jpg

Підсумки участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті
науково-дослідницьких робіт учнів-членів
Харківського територіального відділення
Малої академії наук України у 2015/2016 н. р.
ПІБ учня Клас Назва відділення Секція Результати
І етап ІІ етап
Господенко Олександр Романович 9 Історії Всесвітня історія ІІІ
Голота Даніїл Романович 10 Історії Історичне краєзнавство -
Іванченко Катерина Сергіївна 10 Мовознавство Російська мова І ІІ
Лавро Микита Олегович 11 Мовознавства Англійська мова -
Мельник Жанна Олегівна 9 Мовознавства Англійська мова ІІІ
Грінченко Яна Віталіївна 10 Філософії та суспільствознавства Педагогіка -
Покус Аліна Іванівна 10 Екології та аграрних наук Охорона довкілля та раціональне природокористування І -
Піскун Ярослав Андрійович 9 Екології та аграрних наук Лісознавство І ІІІ
Загорський Олексій Олександрович 11 Екології та аграрних наук Селекція та генетика - -
Боцман Матвій Романович 10 Хімії та біології Загальна біологія ІІ ІІІ
Синюгіна Дар’я Андріївна 9 Хімії та біології Валеологія ІІІ
Редченко Ангеліна Олексіївна 10 Хімії та біології Психологія -
Гасанов Руслан Вадимович 9 Хімії та біології Хімія ІІІ ІІІ
Бакунова Поліна Миколаївна 10 Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Російська література І І
Комаровська Василіса Олександрівна 9 Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Фольклористика ІІ -
Леонтьєва Катерина Сергіївна 9 Економіки Управління персоналом -
Головін Максим Станіславович 10 Економіки Фінанси, грошовий обіг і кредит -
Єрмілов Владислав Віталійович 10 Фізики і астрономії Експериментальна фізика І -
Полякова Олександра Євгенівна 11 Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Літературна творчість - І
Сало Дар’я Сергіївна 10 Мовознавства Українська мова та література - ІІ
Лузан Микита Олегович 10 Економіки Мікроекономіка та макроекономіка - І
Леонтьєва Катерина Сергіївна 9 Економіки Управління персоналом - -
Облогіна Поліна Олегівна 9 Наук про Землю Географія та ландшафтознавства - ІІІ
Калашніков Микита Олегович 10 Наук про Землю Географії та ландшафтознавства - ІІІ
Замараєва Анна Василівна 10 Історії Історичне краєзнавство - ІІІ
Панфілова Дар’я Олександрівна 10 Філософії та суспільствознавства Соціологія - -
Лузан Микита Олегович 10 Фізики і астрономії Теоретична фізика - І
Соколова Діна Андріївна 10 Фізики і астрономії Теоретична фізика - І
Кирилова Євгенія Ігорівна 10 Хімії та біології Біологія людини
Учні ліцею,
які займаються науково-дослідницькою діяльністю
№ з/п ПІБ учня Клас Назва відділення Секція
1. Господенко Олександр Романович 9 Історії Всесвітня історія
2. Голота Даніїл Романович 10 Історії Історичне краєзнавство
3. Іванченко Катерина Сергіївна 10 Мовознавство Російська мова
4. Лавро Микита Олегович 11 Мовознавства Англійська мова
5. Мельник Жанна Олегівна 9 Мовознавства Англійська мова
6. Грінченко Яна Віталіївна 10 Філософії та суспільствознавства Педагогіка
7. Покус Аліна Іванівна 10 Екології та аграрних наук Охорона довкілля та раціональне природокористування
8. Піскун Ярослав Андрійович 9 Екології та аграрних наук Лісознавство
9. Загорський Олексій Олександрович 11 Екології та аграрних наук Селекція та генетика
10. Боцман Матвій Романович 10 Хімії та біології Загальна біологія
11. Синюгіна Дар’я Андріївна 9 Хімії та біології Валеологія
12. Редченко Ангеліна Олексіївна 10 Хімії та біології Психологія
13. Гасанов Руслан Вадимович 9 Хімії та біології Хімія
14. Бакунова Поліна Миколаївна 10 Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Російська література
15. Комаровська Василіса Олександрівна 9 Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Фольклористика
16. Леонтьєва Катерина Сергіївна 9 Економіки Управління персоналом
17. Головін Максим Станіславович 10 Економіки Фінанси, грошовий обіг і кредит
18. Єрмілов Владислав Віталійович 10 Фізики і астрономії Експериментальна фізика
19. Полякова Олександра Євгенівна 11 Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Літературна творчість
20. Сало Дар’я Сергіївна 10 Мовознавства Українська мова та література
21. Лузан Микита Олегович 10 Економіки Мікроекономіка та макроекономіка
22. Леонтьєва Катерина Сергіївна 9 Економіки Управління персоналом
23. Облогіна Поліна Олегівна 9 Наук про Землю Географія та ландшафтознавства
24. Калашніков Микита Олегович 10 Наук про Землю Географії та ландшафтознавства
25. Замараєва Анна Василівна 10 Історії Історичне краєзнавство
26. Панфілова Дар’я Олександрівна 10 Філософії та суспільствознавства Соціологія
27. Лузан Микита Олегович 10 Фізики і астрономії Теоретична фізика
28. Соколова Діна Андріївна 10 Фізики і астрономії Теоретична фізика
29. Кирилова Євгенія Ігорівна 10 Хімії та біології Біологія людини
Кiлькiсть переглядiв: 42