Проєкт – «Поважай мудрість»
/Files/images/ПМ_n.jpg
Мета проекту - укріплення зв’язку між поколіннями через залучення різновікових членів родини до навчально-виховного процесу.
Щорічно у жовтні в Харківському ліцеї № 89 проводиться свято-привітання до Міжнародного дня людини похилого віку, на який запрошуються дідусі та бабусі учнів ліцею, ветерани Шевченківського району, літні мешканці мікрорайону. Захід завжди розпочинається концертом-вшануванням, а закінчується екскурсією, під час якої учні показують рідним, де ж саме вони навчаються.
Також у жовтні з нагоди Дня захисника України та з нагоди Дня Українського козацтва в усіх класах проводяться уроки мужності, виховні заходи, конкурси, історичні квести, під час яких учні, вчителі та батьки спілкуються із захисниками України, розмірковують над значенням понять "батьківщина", "герой", "захисник", "мир", визначають свою роль у майбутньому України, а наймолодші учні посвячуються у козаки.
Очікувальний результат: виховання у дітей почуття патріотизму, національної гордості, любові до свого роду, любові та пошани до старших, розуміння своєї причетності до всіх подій, які відбуваються в Україні.

/Files/images/ПМ!n.jpg /Files/images/13174110_276282612716951_5334030323210905366_n.jpg