/Files/images/76501ce230b9c3411899aad526af402b1438172562.jpg

Збирати кришки в Харківському ліцеї може кожен небайдужий. З цією метою на кожному поверсі ліцею ще на початку 2015/2016 н. р. були розташовані порожні 5-літрові пластикові пляшки зі спеціальними позначками (назвою, метою та значенням проєкту), які всі учні ліцею залюбки заповнюють пластиковими кришками.

Пластикові пляшки та кришки зроблені із різних видів пластику. Пластик для кришок більш дорогий. За допомогою спеціальної технології його подрібнюють на гранули. Потім цю сировину можна використовувати для виготовлення протезів.

Підприємство, що виграло тендер на переробку кришечок в Україні одне, – це ООО «Бровари-Вторма». Воно має шість відділень: у Броварах, Білій Церкві, Львові, Херсоні, Чернігові та Ніжині. Саме туди і будуть звозити всі пластикові кришки, які збере населення. Підприємство готове купувати пластик за доброю ціною. Гроші за нього будуть перераховані на рахунок фонду благодійної організації «Овес». Потім гроші з фонду підуть на потреби конкретних бійців. Саме ця благодійна організація вже домовилась про виготовлення протезів. Виготовляти їх буде майстер з Кракова (Польща). З благодійною організацією «Овес» безпосередньо співпрацює і дитяча організація учнівського самоврядування Харківського ліцею № 89 «Союз Активної Молоді – 89». Учні ліцею зацікавлені в тому, щоб допомогти захисникам своєї держави, а цей проект дає таку можливість.

/Files/images/овес.jpg