У 2014 році Харківський ліцей № 89 почав участь у проекті Європейського Союзу «Е Twinning».

PTPI's School & Classroom Program - це міжнародна програма, яка пов'язує класи та групи молоді з різних країн світу для участі у сумісних проектах і листуванні, що сприяє культурному взаєморозумінню і дружбі.
eTwinning Plus - це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.
Міжнародне співробітництво Харківського ліцею № 89. Фото
Діяльність Євроклуба
Міжнародні культурно освітні обміни учнями та вчителями Харківського ліцею № 89 із закладами освіти інших країн
Заклади, з якими налагоджені зв’язки міжміського, міжрегіонального та міжнародного рівнів Спільні заходи
Українсько-британський коледж; Співпраця: групова та індивідуальна робота з метою одержання учнями міжнародних сертифікатів (КЕТ, PET, FCE) Кембріджського університету;
Корпус миру; Зустріч з волонтером Марком Джонсоном (17.03.2015);
Компанія Studex – член Української Асоціації Агенств міжнародної освіти та обміну, освітнє агенство Індивідуальна робота: виконання проектів «Language Travelling»