Наші традиції

У ліцеї проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Ознайомтесь із ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь".

ДЕНЬ ЛІЦЕЮ

Свято для всіх ліцеїстів. У цей день відбувається посвята учнів 9-х класів у ліцеїсти.
Це яскраве свято, під час якого традиційно юні ліцеїсти приймають присягу ліцеїстів.

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
"КРОК У МАЙБУТНЄ"

Перші кроки у наукових дослідженнях, перший захист своєї наукової праці. На конференції відбувається захист учнями робіт конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

НОВОРІЧНА КАЗКА

Це свято є найзагадковішим, найфантастичнішим. Навіть ті, хто не вірить у казки й Діда Мороза, все одно залюбки поринають у світ новорічної казки.

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
"ЛІЦЕЙСЬКА ОСВІТА І СУЧАСНА НАУКА"

Тиждень науки, кожен день сповнений новими знаннями, цікавими доповідями, диспутами, конкурсами.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі й добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, у роботі МАН, у шкільному житті.

НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА

Цікаві екскурсії, культпоходи, дослідження екосистем рідного краю.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор ліцею, учителі, батьки. Потім розпочинається чудовий бал, після якого випускники йдуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.