Кожна дитина йде до школи з вогником у душі, а покликання педагога – цей вогник підтримати, щоб він не згас. Саме так професійно працюють учителі початкових класів Харківського ліцею № 89.

Це люди з багатим життєвим та педагогічним досвідом, прагненням до творчої діяльності. Динаміка розвитку коллективу початкової школи закладу свідчить, що вчителі постійно працюють над собою, займаються самоосвітою, вдосконалюють свою педагогічну майстерність.
Для розвитку інтелектуальних, творчих, пізнавальних здібностей учнів вчителі використовують сучасні досягнення вікової психології, інноваційні технології навчання.
Девіз учителів початкової школи:

«Любити, вірити, знати, поважати та розуміти дитину!»

Початкова школа Харківського ліцею № 89 має великі, світлі, затишні кабінети, які оснащені сучасною комп’ютерною, відео та аудіотехнікою.
Велику увагу педагоги початкової школи приділяють інтелектуальному, національно-патріотичному, моральному, естетичному розвитку, оздоровчому розвитку вихованців. Цьому сприяє проведення різноманітних розвивальних та виховних заходів.

Кiлькiсть переглядiв: 2067