Кожна дитина іде до школи з вогником у душі, а покликання педагога – цей вогник підтримати, щоб він не згас. Із цим завданням професійно справляються вчителі початкових класів Харківського ліцею № 89.
Це люди з багатим життєвим та педагогічним досвідом, прагненням до творчої діяльності. Динаміка розвитку коллективу початкової школи закладу свідчить, що вчителі постійно працюють над собою, займаються самоосвітою, вдосконалюють свою педагогічну майстерність.
Для розвитку інтелектуальних, творчих, пізнавальних здібностей учнів вчителі використовують сучасні досягнення вікової психології, інноваційні технології навчання.
Девіз учителів початкової школи:
«Любити, вірити, знати, поважати та розуміти дитину!»
Початкова школа Харківського ліцею № 89 має великі, світлі, затишні кабінети, які оснащені сучасною комп’ютерною, відео та аудіотехнікою.
Велику увагу педагоги початкової школи приділяють не лише інтелектуальному, а й моральному та естетичному розвитку вихованців. Цьому сприяє проведення різноманітних розвивальних та виховних заходів.

/Files/images/DSC_0392.JPG /Files/images/DSC_0385.JPG /Files/images/DSC_0393.JPG

Кожний клас має комфортні роздягальні.

/Files/images/DSC_0383.JPG

Для учнів 1-х класів створено умови для гри та відпочинку (ігрова та спальна кімнати).

/Files/images/DSC_0397.JPG