• Ви знаходитесь тут:

• Освіта для здоров'я

Щоб була здорова вкраїнська родина,
Щоб сила міцніла і дух не малів,
Плекаймо щоденно здоров’я дитини,
Цінуймо здоров’я батьків, вчителів.

/Files/images/шсз1.JPG

Здоров'я дітей - найцінніше надбання цивілізованого суспільства. Воно створює фізичний, духовний, соціальний, інтелектуальний та фізичний базиси країни.

Державною програмою «Діти України» підкреслюється, що здоров'я підліткового покоління - це інтегрований покажчик суспільного розвитку. Тому формування здорового способу життя є обов'язковим завданням і умовою розвитку творчих здібностей учня та формування його як творчої особистості.

Школа - це місце, де дитина проводить значну частину часу. Тому саме школа має великі можливості у здійсненні ряду заходів із питань збереження здоров'я. Школа - єдиний організм із тісними взаємозв'язками всіх його структурних компонентів.

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ ГОСТРИХ КИШКОВИХ ІНФЕКЦІЙ, ЯКІ РОЗПОВСЮДЖУЮТЬСЯ ВОДНИМ ШЛЯХОМ