Міжнародний День Рідної мови

Мова - як сонце ясне,
Мова - то предків надбання,
Мова - багатство моє.
21 ЛЮТОГО - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ. Цю дату визначено на 30-ій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в жовтні 1999 року, яка наголосила на важливій ролі мови в розвитку освіти, культури, для консолідації суспільства, формування нації і зміцнення держави.
Сьогодні у ХЛ № 89 відзначали Міжнародний день рідної мови, головною метою якого є привернення уваги світової громадськості до збереження і розвитку лінгвістичного розмаїття, а також зміцнення ролі рідної мови як важливого чинника культурної самобутності. Було організовано проведення «диктанту єдності» українською мовою та мовами національних меншин у старших класах. Для учнів початкових класів було задіяно різні форми роботи: інформаційні хвилинки та різного виду вікторини. Всі діти із задоволенням взяли участь у цих заходах.