Лист ветеранам

Зі святом, дорогі ветерани! З Днями пам'яті та примирення та 70-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі!

На честь свята Перемоги:

Харківський ліцей № 89 привітав жителів мікрорайону музичним супроводом – піснями часів Другої світовоїї війни.

Проведені уроки Пам’яті у Харківському ліцеї № 89:

• 5-6 класам було запропоновано для перегляду художній фільм «У бій ідуть одні старики»;
  • 7-8 класам – художній фільм «Зірка»;
  • 9-10 класам – художній фільм «Завтра була війна».

Учні 5-6 класів приймали участь у конкурсі малюнків на асфальті «Дякуємо за наше щасливе дитинство».

Волонтери Харківського ліцею № 89 привітали ветеранів Другої світової війни: Платонова В.В., Чумаченка М.М., Міллєра В.Л. зі святом Перемоги.

У рамках реалізації проекту «Я пам’ятаю... Я пишаюся…», присвяченого Дню Перемоги, було проведено:

Привітання жителів мікрорайону з Днем великої Перемоги;

Організовано перегляд і обговорення фільмів про Другу світову війну:

• кінофільми «Доля людини»,
  • «Батько солдата»,
  • «У серпні 44-го»,
  • «У бій йдуть одні старики»;
  • «У небі нічні відьми» (5-А клас);

В процесі відзначення Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Європі учні Харківського ліцею №89 беруть участь у різноманітних конкурсах (це й конкурс "Ордена і Медалі моєї родини" і конкурс рефератів і конкурс класних куточків), в яких мали змогу творчо осмислити Велику Перемогу над нацизмом у Європі.

В рамках відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Європі учні ліцею мали змогу поспілкуватися із ветеранами Другої світової війни:

ветеранветеран

Також учні ознайомилися з фотографіями - сімейними реліквіями, які були представлені в рамках "Ордена і медалі моєї сім'ї":

Мальцев