Навчально-методична кафедра "Дивосвіт"

/Files/images/zahodi/зображення_viber_2023-09-23_15-03-18-488.jpg

Нас називають "початківці",
Ми другі мами для дітей,
Беремо лагідно за руку
І творимо із них Людей!
Дитячі очі... Різні та цікаві,
Допитливі, веселі чи сумні.
Серця маленькі, теплі та ласкаві.
За вас завжди хвилюємося ми!

Наше кредо:
Дбати про те, щоб школа була:
  • школою радості для учнів;
  • школою творчості для вчителів;
  • школою спокою для батьків.
Тема роботи кафедри:
"Організація навчальної діяльності молодших школярів в умовах соціалізації з метою формування мотиваційної сфери як складової багатовекторної моделі ліцейської освіти"

Склад кафедри:
Керівник кафедри:

Лариса Сучкова - вчитель початкових класів. Спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Педагогічний стаж - 24 роки.

Анжеліка Сіренко - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. Педагогічний стаж 28 років.

Олеся Прокопенко - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. Педагогічний стаж - 23 роки.

Ольга Лаврова - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії. Педагогічний стаж 26 років.

Лілія Ахметова - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Педагогічний стаж 20 років.

Алевтина Ніконова - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, Педагогічний стаж - 23 роки.

Юлія Зюбіна - вчитель початкових класів, спеціаліст першої категорії. Педагогічний стаж - 24 роки.

Яна Хохлова - вчитель початкових класів. Спеціаліст першої категорії. Педагогічний стаж - 19 років.

Оксана Яцун - вчитель початкових класів, спеціаліст. Педагогічний стаж 10 років.

Анастасія Колесниченко - вчитель початкових класів, спеціаліст. Педагогічний стаж - 2 роки.

Вікторія Губанова - вчитель початкових класів та інформатики, спеціаліст. Педагогічний стаж - 4 роки

Ірина Алєксєєнко - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії. Педагогічний стаж - 26 років.