Навчально-методична кафедра "Дивосвіт"

Нас називають "початківці",
Ми другі мами для дітей,
Беремо лагідно за руку
І творимо із них Людей!
Дитячі очі... Різні та цікаві,
Допитливі, веселі чи сумні.
Серця маленькі, теплі та ласкаві.
За вас завжди хвилюємося ми!

Наше кредо:
Дбати про те, щоб школа була:
  • школою радості для учнів;
  • школою творчості для вчителів;
  • школою спокою для батьків.
Тема роботи кафедри: /Files/images/Початківець.jpg
"Розвиток індивідуальних здібностей молодших школярів шляхом формування ключових компетентностей для підвищення якості освіти"
Склад кафедри:

Сіренко Анжеліка Альбертівна - вчитель початкових класів, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, методист. Педагогічний стаж 22 роки. Тема методичної роботи: "Використання ІКТ на різних етапах уроку з метою підвищення навчально-виховного процесу".

Мірошніченко Олена Василівна - вчитель початкових класів, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель. Педагогічний стаж 32 роки. Тема методичної роботи: "Упровадження здоров'язберігаючих технологій в початковій школі як засіб збереження і зміцнення здоров'я молодших школярів".

Труфман Олена Анатоліївна - вчитель початкових класів, вчитель вищої кваліфікаційної категорії. Педагогічний стаж 31 рік. Тема методичної роботи: "Упровадження технології укладення тестових завдань у початковій школі для підготовки учнів до ДПА".

Рибак Тетяна Іванівна – вчитель початкових класів, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель. Педагогічний стаж 27 років. Тема методичної роботи: «Використання технології «Створення ситуації успіху» і елементів проектної технології в інтеграції навчально-виховного процесу в початковій школі».

Лаврова Ольга Василівна – вчитель початкових класів І кваліфікаційної категорії. Педагогічний стаж 21 рік. Тема методичної роботи: «Застосування інтерактивних технологій з метою розвитку зв’язного мовлення молодших школярів».

Ахметова Лілія Федорівна – вчитель початкових класів І кваліфікаційної категорії. Педагогічний стаж 16 років. Тема методичної роботи: «Особистісно орієнтований підхід у навчанні молодших школярів з метою покращення розумових здібностей дітей».

Таран Наталія Володимирівна - вихователь групи продовженого дня, спеціаліст. Педагогічний стаж 5 років. Тема методичної роботи: "Включення дітей 6-річного віку до шкільного життя з метою створення комфортних умов під час адаптаційного періоду".

Плужник Зінаїда Борисівна - вихователь групи продовженого дня, вчитель вищої кваліфікаційної категорії. Педагогічний стаж 50 років. Тема методичної роботи: «Фізично-оздоровча робота в групі продовженого дня з метою формування здоров’язбережувальної компетенції».

Шевченко Олена Вікторівна - вихователь ГПД, спеціаліст. Тема методичної роботи: «Патріотичне виховання молодших школярів в умовах сьогодення для формування стійкої громадської позиції».

Бондар Катерина Валеріївна - вихователь ГПД, спеціаліст. Тема методичної роботи: «Формування духовно-моральних цінностей молодших школярів у процесі взаємодії школи та сім’ї».

Сергієнко Анастасія Віталіївна - вихователь ГПД, спеціаліст. Тема методичної роботи: «Розвиток творчих здібностей молодших школярів у процесі гри з метою формування стійкого дитячого колективу».