Завдання методичної ради
  • Визначення перспективи розвитку ліцею, окремих галузей діяльності.
  • Організація розробки, експертиза стратегічних документів ліцею (програми соціального розвитку ліцею, річного плану роботи, навчального плану і програм, перспективного плану науково-дослідницької діяльності).
  • Організація розробки і коректування Концепції педагогічної діяльності ліцею відповідно до основних напрямків розвитку вітчизняної і світової системи освіти.
  • Планування, координація інноваційної діяльності ліцею.
  • Аналіз стану і результативності науково-методичної роботи предметних кафедр.
  • Експертиза результатів наукових досліджень, нововведень.
  • Організація цілеспрямованої роботи з розвитку професійної майстерності педагогів, атестація педагогів.
  • Консультування педагогів з проблем інноваційної діяльності, дослідницької роботи, професійного самовдосконалення.
  • Стимулювання та оцінка інноваційної діяльності педагогів.
  • Організація різного рівня творчих конкурсів педагогів-дослідників
Склад методичної ради Харківського ліцею № 89:

Голова ради - Світлана Кіриченко

Заступник голови ради - Наталія Гончарова

Члени ради:

• Ірина Бондаренко
  • Тетяна Демидова
  • Владислав Карнацевич
  • Ганна Жозе да Коста
  • Олеся Прокопенко
  • Тетяна Сарій
  • Анжеліка Сіренко
  • Лариса Сучкова
  • Олена Полєшко

План роботи методичної ради ХЛ № 89

у 2023/2024 навчальному році

№ з\п Зміст засідань Термін Відповідальний за виконання Відмітка про виконання
І. 1. Про підсумки методичної роботи у 2022/2023 навчальному році та завдання на новий 2023/2024 навчальний рік. Серпень 2023 року Галкіна О.В.
2. Обговорення та погодження плану роботи методичної ради на 2023/2024 навчальний рік. Гончарова Н.В.
3. Погодження планів роботи методичних об’єднань вчителів початкових класів, вчителів-предметників, класних керівників. Гончарова Н.В.
5. Про організацію роботи творчої групи «Від серця до серця». Карнацевич В.Л.
6 Про організацію роботи творчої групи «Перезавантаження освіти» Гончарова Н.В.
7. Про організацію участі у Всеукраїнському конкурсі науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук Галкіна О.В.
8. Про атестацію педагогічних працівників у 2023/2024 навчальному році Галкіна О.В.
Про участь педагогічних працівників у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2024» Галкіна О.В.
ІІ. 1. Про підсумки проведення шкільних предметних олімпіад. Жовтень 2023 року Галкіна О.В.
2. Про підготовку до участі учнів у IIетапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН. Галкіна О.В.
ІІІ. 1.Про хід атестації педагогічних працівників у 2023/2024 навчальному році. Лютий 2024 року Галкіна О.В.
Про підсумки роботи з обдарованими учнями у І семестрі. Результативність участі учнів Харківського ліцею № 89 в олімпіадах, конкурсах, турнірах Галкіна О.В.
Про підготовку та організацію проведення державної підсумкової атестації в 4, 9, 11-х класах. Обговорення нормативних документів. Жозе да Коста Г.О.
IV Про підсумки роботи з обдарованими учнями. Результативність участі учнів Харківського ліцею № 89 в олімпіадах, конкурсах, турнірах Травень 2024 року Галкіна О.В.
Про підсумки атестації педагогічних працівників у 2023 році. Галкіна О.В.
Про підсумки методичної роботи в 2023/2024 навчальному році та планування на 2024/2025 навчальний рік. Гончарова Н.В.