Кафедра «Україна і світ»

«И время нас стихам и прозе учит» Д. Самойлов
Тема роботи кафедри:
"Підвищення якості викладання української мови та літератури для забезпечення всебічного розвитку дитини при здійсненні технології тьютерства"
Склад кафедри:

Керівник Полєшко Олена Геогіївна - учитель української мови та літератури, вчитель вищої категорії, старший учитель. Педагогічний стаж 32 роки. Тема методичної роботи: "Українська мова та література в комп'ютерних технологіях як засіб розвитку вербальних здібностей учнів з метою підвищення якості освіти".

Перепелиця Світлана Олександрівна – учитель української мови та літератури, вчитель першої категорії. Педагогічний стаж 15 років. Тема методичної роботи: «Формування соціокультурних компетентностей на уроках української мови та літератури з використанням новітніх технологій, що базуються на особистісно зорієнтованому та інтерактивному навчанні».

Кравченко Роман Іванович - вчитель історії, вчитель І категорії. Педагогічний стаж 7 років. Тема методичної роботи: «Використання мультимедійних технологій на уроках історії для розвитку пошукових здібностей учнів як форма підготовки учнів до участі в науковій діяльності».

Плужник Зінаїда Борисівна

Петренко Людмила Олександрівна

Денисенко Ігор Володимирович - вчитель історії, географії, спеціаліст. Педагогічний стаж 2 роки. Тема методичної роботи: «Активізація пізнавальних здібностей учнів на основі принципу динамізму шляхом використання інформаційних технологій з метою покращення з метою швидкої адаптації учнів до змін у сучасному світі».