Кафедра "Універсал"

«Людина – істота суспільна.
На сьомому небі.
Пізнання душі багато в чому сприяє
пізнанню будь-якої істини.
Платон мій друг, а істина – ще більший
друг»
Арістотель
Тема роботи кафедри:
"Розвиток здібностей та обдарованості учнів на уроках природничого напряму з використанням індивідуальних ритмів розвитку учнів як реалізація багатовекторної моделі ліцейської освіти"
Склад кафедри:

Літвиненко Ольга Олександрівна - вчитель біології, вчитель вищої категорії, вчитель-методист. Педагогичній стаж 29 рокив. Тема методичної роботи: "Технологія організації групової навчальної діяльності школярів як засіб формування інтересу до біології."

Ветлугіна Валентина Вікторівна – учитель основ здоров'я, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», звання «вчитель-методист». Пегагогичній стаж 32 роки. Тема методичної роботи: «Превентивне виховання на уроках «Основи здоров’я» з елементами тренінгу».

Мирошниченко Олексій Олексийович – вчитель физичної культури, вчитель ІІ категорії. Педагогічний стаж 8 років. Тема методичної роботи: «Використання різноманітних форм роботи на уроках фізичної культури з метою розвитку розумових здібностей учнів».

Таран Наталія Володимирівна

Палєнова Світлана Олександрівна

Полянська Євеліна Іванівна

Жигаєва Марина Володимирівна

Пухарєв Володимир Миколайович

Безлепкіна Наталія Володимирівна – учитель музичного мистецтва, спеціаліст. Педагогічний стаж 26 років. Тема методичної роботи: «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках музичного мистецтва, шляхом використання ігрових методів навчання».