Кафедра "Універсал"

/Files/images/zahodi/зображення_viber_2023-09-23_15-04-17-114.jpg

«Людина – істота суспільна.
На сьомому небі.
Пізнання душі багато в чому сприяє
пізнанню будь-якої істини.
Платон мій друг, а істина – ще більший
друг»
Арістотель
Тема роботи кафедри:
"Розвиток здібностей та обдарованості учнів на уроках природничого напряму з використанням індивідуальних ритмів розвитку учнів як реалізація багатовекторної моделі ліцейської освіти"

Склад кафедри:

Керівник кафедри:

Тетяна Сарій, вчитель фізики, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. Відмінник освіти України. Педагогічний стаж 35 років.

Анна Віценцик, вчитель хімії, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, Заслужений вчитель України, переможець районного та міського, лауреат обласного конкурсу "Учитель року 2015". Педагогічний стаж - 20 років.

Олександр Фомін, вчитель біології, спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Педагогічний стаж - 21 рік.

Сергій Ковальчук, вчитель хімії, спеціаліст другої категорії. Педагогічний стаж - 10 років.

Олександр Камін, вчитель фізики і астрономії, спеціаліст першої категорії. Педагогічний стаж - 25 років.

Наталія Баламут, вчитель хімії, спеціаліст, сумісник.

Роксана Дементьєва, вчитель біології, спеціаліст. Педагогічний стаж - 1 рік