Кафедра «Мови світу»

«If don’t have the best make the best of what you have»

/Files/images/Мови світу.jpg

Тема роботи кафедри:
«Моніторинг діяльності вчителя іноземної мови як чинник підвищення якості освіти учнів ліцею та запорука створення розвивального освітнього середовища»
Склад кафедри:

Керівник кафедри Осадчук Оксана Вікторівна, учитель російської мови та літератури, учитель вищої категорії, старший учитель. Педагогічний стаж 23 роки. Тема методичної роботи: «Використання новітніх педагогічних технологій у процесі вивчення російської мови, літератури та етики з метою забезпечення умов успішності соціалізації, виховання та розвитку морально – активної, толерантної та творчої особистості».

Демидова Тетяна Григорівна, учитель російської мови та літератури, учитель-методист вищої категорії. Педагогічний стаж 40 років. Тема методичної роботи: «Розвиток творчого потенціалу учнів на уроках російської мови та літератури шляхом впровадження інноваційних технологій».

Чекурішвілі Нателла Таріелівна - вчитель англійської мови та літератури, вчитель ІІ категорії. Педагогічний стаж 13 років. Тема методичної роботи: «Методичні аспекти комунікативних та інтерактивних методів викладання англійської мови з метою розвитку навичок мовлення учнів».

Іванченко Ганна Анатоліївна - вчитель англійської мови, вчитель І категорії. Педагогічний стаж 13 років. Тема методичної роботи: «Комунікативний підхід до викладання англійської мови з метою активізації пізнавальної діяльності учнів, використовуючи соціокультурний компонент».

Невська Світлана Анатоліївна – вчитель англійської мови, вчитель ІІ категорії. Педагогічний стаж 13 років. Тема методичної роботи: «Використання ігорових завдань на уроках англійської мови з метою активізації пізнавальної діяльності учнів» з 2013 р.

Жозе да Коста Анна Олександрівна - вчитель англійської мови та літератури, вчитель І категорії. Педагогічний стаж 13 років. Тема методичної роботи: « Використання проектної технології на уроках англійської мови при введенні лексичного та граматичного матеріалу з метою активізації пізнавальної діяльності».

Бурда Анна Євгенівна