Кафедра "Квант"

«Серед усіх наук, які відчиняють шляхи до пізнання законів природи, найвеличнішою є математика.» С. Ковалевська

/Files/images/Квант.jpg

Тема роботи кафедри:
"Розвиток логічного мислення та творчих здібностей учнів шляхом розширення особистісно зорієнтованої освіти з метою розкриття творчого потенціалу учнів"
Склад кафедри:

Керівник Савченко Ірина Миколаївна – вчитель математики, вчитель вищої категорії, вчитель-методист. Педагогічний стаж 23 роки. Тема методичної роботи: «Розвиток інтелектуальних та творчих здібностей учнів на уроках математики шляхом впровадження ІКТ технологій з метою підвищення якості освіти».

Кіриченко Світлана Володимирівна – вчитель математики, вчитель вищої категорії, вчитель-методист. Педагогічний стаж 22 роки. Тема методичної роботи: «Реалізація багатовекторної моделі ліцейської освіти на уроках математики та позаурочної діяльності з метою розвитку логіко-математичного інтелекту учнів».

Бабич Ольга Іванівна – вчитель математики, вчитель вищої категорії. Педагогічний стаж 26 років. Тема методичної роботи: «Розвиток логічного мислення в 6 класі з метою підвищення інтересу до предмету шляхом використання сучасних інноваційних технологій».

Самохвалова Ольга Василівна – вчитель математики, вчитель вищої категорії. Педагогічний стаж 36 років. Тема методичної роботи: «Впровадження тестових технологій на уроках математики як форми індивідуальної роботи з метою організації самоконтролю учнів».

Сарій Тетяна Анатоліївна – вчитель фізики, вчитель вищої категорії, вчитель-методист. Педагогічний стаж 27 років. Тема методичної роботи: «Розвиток творчих здібностей обдарованих учнів при вивченні фізики шляхом особистісно-орієнтаційного підходу з метою підвищення якості освіти».

Істоміна Вероніка Валентинівна – вчитель фізики, вчитель другої категорії. Педагогічний стаж 9 років. Тема методичної роботи: «Розвиток творчих здібностей учнів шляхом створення розвивального освітнього середовища на уроках фізики з метою підвищення якості освіти».

Камін Олександр Олександрович

Сазонова Ольга Іванівна