/Files/images/форм.png

Колективні форми науково-методичної роботи використовуються з метою вироблення єдиного підходу до вирішення певних проблем, обговорення актуальних питань організації освітнього процесу, аналізу результатів колективної діяльності, вивчення і поширення кращого педагогічного досвіду, науково-технічної та педагогічної інформації.

Інструктивно-методичні наради проводяться з метою інформування педагогічних працівників, оперативного вивчення та обговорення нормативних актів, документів, окремих поточних питань, доведення конкретних навчально-виробничих, навчально-виховних завдань, а також поточного інструктажу педагогічних працівників.

Теоретичні та практичні семінари спрямовані на вивчення сучасних педагогічних теорій, освітніх дидактичних систем, на практичну реалізацію методів, форм, способів інновацій;

До колективних форм методичної роботи належать:

Педагогічна рада – вищий колегіальний орган закладу освіти, який координує питання навчальної, виховної, навчально-методичної діяльності. Педагогічна рада визначає основні напрями і завдання, конкретні форми роботи педагогічного колективу та приймає рішення з основних принципових питань діяльності ліцею. Головою педагогічної ради є директор ліцею. Педагогічна рада має право приймати рішення при наявності не менше двох третин її членів. Рішення педагогічної ради приймається більшістю голосів. У разі рівності голосів вирішальним є голос голови педагогічної ради. Рішення педагогічної ради вступає в дію після його затвердження головою ради.

До групових форм роботи належать:
Робота творчих груп:

1. «Стоп-кадр». Члени творчої групи: Прокопенко О.О., Осадчук О.В.,Твердохліб Г.В., Жозе да Коста Г.О., Ляшенко Т.С., Луканцевер Д.Г., Карнацевич В.Л.

2. «Новатор». Члени творчої групи: Ахметова Л.Ф., Карнацевич В.Л., Дудник М.І., Мирошниченко О.О., Діда В.В., Хохлова Я.В.

3. «Обдарованість». Члени творчої групи: Бондаренко І.С., Віценцик А.В., Лаврова О.В., Карнацевич В.Л., Твердохліб Г.В., Сарій Т.А., Сергійчук О.С.

4. «Професіонал». Члени творчої групи: Бондаренко І.С., Галкіна О.В., Карнацевич В.Л., Прокопенко О.О., Твердохліб Г.В., Сарій Т.А., Сучкова Л.О.

Робота навчально - методичних кафедр:

У 2022/2023 н.р. в Харківському ліцеї № 89 цілеспрямовано працюють предметні кафедри – «Дивосвіт», «Дивослово», «Квант», «Мови світу», «Патріот», «Універсал». Робота навчально - методичних кафедр спрямована на:

• підвищення професійного рівня вчителів на основі концепції гуманізації освіти;
  • здійснення реалізації особистісно-орієнтованого підходу в освіті, реалізацію прогресивних педагогічних технологій у практиці навчання;
  • здійснення диференційованого навчання учнів із врахуванням реформування освіти, а також профілів класів;
  • здійснення зв’язку з ЗВО, а це - і науково-методична робота вчителів ліцею, і науково-дослідницька робота учнів, і підготовка учнів до участі в олімпіадах, конкурсах, турнірах різних рівнів;
  • реалізація програми "Обдаровані діти".