"Бібліотеки - це скарбниці всіх багатств людського духу"

Г.Лейбніц

/Files/images/img8.jpg

Наша бібліотека, як і школа, відткрита у 1970 року. Користувачами бібліотеки є не тільки учні, педагоги нашої школи, а навіть деякі батьки наших учнів. Всього понад 670 абонентів.
Абоненти можуть отримати консультацію щодо пошуку та вибору джерел інформації, мають можливість роботи з інформаційними ресурсами бібліотеки. До послуг наших читачів є комп'ютер з виходом в Інтернет. Учні та педагоги знаходять інформацію, що їх цікавить, в Інтернеті. Що стосується традиційних носіїв інформації, то бібліотека має велику кількість різноманітних енциклопедій, довідників, словників. /Files/images/p20_p20_knigi.jpg
Фонд бібліотеки на 1 січня 2023 року становить 15 тисяч 393 примірника. Фонд підручників складає 17821 примірник.
Періодичні видання на 2023 рік такі:
  1. Інформаційний збірник Міністерства Освіти і Науки України
  2. Освіта України
До дня бібліотеки у вересні проводиться щорічна акція «Подаруй книгу бібліотеці». Приймають участь всі бажаючі.
Багато цікавого та корисного ми відкриваємо для себе, опинившись у світі книги.
І мені хочеться побажати вам йти поряд з книгами, перечитувати їх, замислюватися про себе, поступки інших, і тоді, я думаю, ваше життя буде кращим, багатшим, цікавішим.
Бібліотека працює для Вас щодня з 9-17 години.
Вихідний: субота, неділя.

e-mail бібліотеки: lib89ua@gmail.com