Історія міста Харкова в Інтернеті

/Files/images/harkov.jpg Місто Харків - адміністративний центр історико-географічної області України, за якою закріпилася назва «Слобожанщина».

Харків є одним з найбільших міст України, а також обласним центром Харківської області. Заснований в 1654 році. Чисельність населення становить близько 1,5 млн чол. (1446,5 тис. чол. на 01.01.2011).

Сучасне місто поділено на 9 адміністративних районів: Дзержинський, Жовтневий, Київський, Комінтернівський, Ленінський, Московський, Орджонікідзевський, Фрунзенський, Червонозаводський. Різні частини міста, в основному на околицях, зберегли за собою також і історичні неофіційні назви (наприклад, Олексіївка, Павлове Поле, Помірки, Сокільники, Салтівка, Журавлівка, Іванівка, Гончарівка, Лиса Гора, Холодна Гора та ін.).

Харків - багатонаціональне місто: тут з давніх-давен живуть українці і росіяни, поляки і євреї, німці і вірмени, болгари і татари, білоруси і греки, цигани і латиші, представники інших народів Європи та Азії.

Приїхавши сюди, ви обов'язково знайдете душевний і теплий прийом, побачите місто, яке вразить вас різноманітністю архітектурних стилів, традицій та ідей, і просто добре відпочинете.

ХАРЬКОВ - ИСТОРИЯ - ОСНОВАНИЕ ХАРЬКОВА на сайте: /Files/images/рис 12.jpghttp://tvoj.kharkov.ua/history/hst.php?r=1
ИСТОРИЯ И АРХИТЕКТУРА ХАРЬКОВА на сайте: http://kharkov.vbelous.net/khar-age.htm
CКОЛЬКО ЛЕТ ХАРЬКОВУ на сайте: http://kharkov.vbelous.net/khar-age.htm
СТАРЫЙ ХАРЬКОВ. РИСУНКИ, ОТКРЫТКИ на сайте: http://www.shops.kharkov.ua/ktinfo.php?info=galkh
ХАРЬКОВ В СТИХАХ И В ПРОЗЕ на сайте: /Files/images/рис13.jpghttp://www.litkarta.ru/ukraine/kharkov/library/
Кiлькiсть переглядiв: 57