Шановні батьки! До Вашої уваги цікаві інтернет-сторінки!

/Files/images/рис4.jpg

Діти України

http://www.children.edu-ua.net/- багатий український ресурс для батьків. На сторінці можна знайти лінки на сторінки з інформацією на теми: освіта, здоров'я і медицина, спорт, дозвілля, соціальний захист, українська мова. Можна знайти освітянські та педагогічні новини та консультації фахівців педагогіки та психології. Також можна висловити свою думку на тему виховання на різноманітних тематичних форумах.

Освітній портал

http://www.osvita.org.ua/ є лідером серед недержавних проектів, присвячених висвітленню освітніх і наукових процесів в Україні. Тут ви знайдете новини освітнього життя, інформацію для абітурієнтів та студентів, інформацію про ВУЗи України та багато іншого.

Дитяча психологія для батьків

http://yourbaby.com.ua/- енциклопедія для батьків — книга про те, як допомогти з'явитися на світ та стати щасливим Вашому малюку. На сторінках цього видання детально описане життя дитини: день за днем, місяць за місяцем, рік за роком — від моменту зачаття до тринадцятирічного віку.

http://teacher.at.ua/

Виховання дитини-школяра робота відповідальна. І тут важливе все: посмішка, доброзичливий тон, мистецтво спілкування, почуття гумору. Іноді хочеться звернутися до когось по допомогу. Мета цього сайту – надання практичної допомоги вчителям початкових класів та батькам у плануванні роботи з навчання та урізноманітнення вільного часу школяра. На сайті ви знайдете різноманітну інформацію для вчителів, батьків та самих учнів.

http://maluk.in.ua/

«Maluk.in.ua – сайт для малят та їх батьків».На сайті представлений деякий мінімальний набір знань (вірші, казки, приказки, байки, і т.п.), необхідний для оволодіння непростою наукою (а може бути, і мистецтвом) виховання і розвитку дитини.

http://abetka.ukrlife.org - "Весела абетка". Казки, приказки, загадки, скоромовки і читанка - для вас, юні читач.

http://www.lukoshko.net – повен кошичок казок – українських, російських, білоруських.

http://bibliotekakirov.ucoz.ua/

http://bibliotekakirov.ucoz.ua/index/multiki_polezny/0-75

Кiлькiсть переглядiв: 57