2023/2024 навчальний рік

/Files/images/kalendar_znamennih_dat/Гнезділова О..jpg

Вітаємо Гнезділову Ольгу Олексіївну, ученицю 10-А класу комунального закладу "Харківський ліцей № 89 Харківської міської ради", яка, увійшовши до складу делегації учнів-членів Малої академії наук України, стала срібним призером Міжнародного інноваційного шоу INOVA, що відбувся 26-29 вересня 2023 року в м.Загреб (Хорватія). Традиційно щороку на цьому заході українська делегація демонструє неабиякий творчий потенціал нашої молоді, високий рівень підготовки, креативність. Не став винятком і цьогорічний виступ української делегації. А завдяки учениці нашого ліцею Гнезділовій Ользі міжнародна наукова спільнота вкотре переконалася: Харків навіть у години воєнного лихоліття гідно продовжує нести звання міста - наукового центра України. Вихованці ХЛ№ 89 продовжують дивувати світ темами своїх досліджень і розробок, а також високою якістю виконання цих робіт. Пишаємося!

/Files/images/kalendar_znamennih_dat/оратор.pngВітаємо Романко Дарью, ученицю 11-А, яка посіла ІІІ місце у районному етапі обласного фестивалю ораторського мистецтва

2022/2023 навчальний рік

Досягнення учнів за 2022/2023 навчальний рік
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР учнів-членів МАН України